Barevné pastely opět na scéně!

19. october 2015 at 14:36 | Calistka
Už jednou jste zde na blogu mohly vidět recenzi na barevné pastely na vlasy! Dnes mám pro Vás velmi podobnou recenzi, ale bavit se budeme o konkrétních 6 ks pastelech, které se vyberete samy podle toho jaké odstíny a barvičky máte nejraději! Pokud si chcete připomenout recenzi na pastely JOYOUS najdete ji ZDE.Mám hrozně ráda růžovou a tak není divu, že je to i jeden z odstínů, který mám na vlasech nejčastěji. V poslední době jsem se přiklonila i ke kombinacím barviček, mezi mou oblíbenou míchanou patří růžová a fialová, kořínky růžové a konečky už fialové! Že se Vám to zdá šílené? Ano, to možná opravdu je, ale mě to baví! A právě proto jsem se rozhodla vyzkoušet nové 6 kusové balení pastel z webu barevnekridy.cz. Domů mi tedy dorazil jeden balíček se dvěma malými krabičkami, v jedné byl mix kříd s názvem FLOWERPOWER a v té druhé nejoblíbenější kombinace barviček nazývající se ZOOLANDER.


Recenze na pastely už tady byla, ale když už jsme u toho tak pojďme si tak rychle říct jaké vlastně tyhle křídy na vlasy jsou. Já je mám velmi ráda, protože mi dovolují experimentovat a když to zrovna nevyjde, nemusím se trápit, že by mi na vlasech barva vydržela nějak šíleně dlouho. Jedinou nevýhodu a špatnou vlastnost, kterou mohu po hodně dlouhé používání říci je to, že pastely poměrně hodně vysušují a zamotávají vlasy. Nicméně mě osobně ani tento fakt většinou neodradí a skoro po každém umytí zkouším něco dalšího, ale většinou jsem věrná své barevné kombinaci do růžových či fialových barviček. Nicméně mám v plánu vyzkoušet i barevnou kombinaci červeno černé, na tu se opravdu velmi těším a jsem zvědavá, jak dopadne. Takže snad se v nejbližších dnech odhodlám!


Použití pastel je naprosto jednoduché. Stačí si jen vlasy umýt či navlhčit a pak jednoduše nanést pastelem barvičku a zafixovat teplem (nejčastěji asi žehličkou na vlasy). Já osobně si tedy barvu na vlasech nefixuji, protože si vlasy nechci žehlit a tak pouze fénuji, ale co nejméně. Barva mi většinou vydrží tak 2-3 umytí než je odstín úplně světloučký, kdybych fixovala teplem, pastely mi na vlasech vydrží určitě déle.


Cena 6 kusového balení je 199 Kč a vybírat můžete ZDE z opravdu širokého spektra nejrůznějších odstínů či si koupit třeba jen balení, kde najdete 6 stejně barevných pastel. Takže pokud Vás tato šílenost láká a bere stejně tak jako mě určitě navštivte webové stránky barevnekridy.cz a dejte mi vědět jaké odstíny či barvičky jste si vybraly!


Určitě mi také napište, co říkáte na tyto barevné výlevy? Líbí se Vám nebo jste naopak skeptické k těmto crazy vlasům? Já osobně je můžu a vždycky, když někoho s barevnými vlasy vidím (a já je zrovna v ten moment nemám ještě více barevné) tiše závidím. Mimochodem by mě také zajímal pohled Vás, které tento hit příliš nemusíte, zda se na tyto (většinou) slečny díváte jinak? Myslím to tak zda se Vám třeba zdají hloupoučké či až příliš praštěné nebo tak.
 

2 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement