October 2015

Recenze: RYOR Ryamar amarantový olej pro pleť a tělo

25. october 2015 at 11:02 | Calistka
Celou sadu od Ryoru již máme zrecenzovanou a mě pro Vás už moc věcí na články nezbývá, ale brzy určitě doplním své kosmetické zásoby a něco si pro Vás opět připravím. Dnes pro Vás má ještě jeden výrobek od firmy RYOR. Jedná se o olejíček, který jsem kupovala mamince, jak je s ním spokojená a co na něj říká? Tak přesně o tom se budeme dnes bavit!


Olejíček jsem zakoupila na e-shopu parfums.cz a to konkrétně zde, kde stál asi kolem 209 Kč. Olejíček je určen, jak na tělo, tak na pleť což považuji za ohromnou výhodu. Tento výrobek zanechává pokožku krásně jemnou, vyživenou a hydratovanou. Co nám ale u tohoto produktu tak nějak dost schází je vůně. Olejíček totiž nemá vůbec žádnou vůni, takže pokud nemusíte přeparfemované výrobky určitě pro Vás bude právě tato kosmetika ta pravá, ale nám s maminkou jako milovníkům vůní opravdu nějaká ta parfemace chybí. Neříkám, že olejíček musí vonět nějak šíleně hodně, ale zde, kde nevoní vůbec, to beru jako nedostatek.


Abych pravdu řekla, ani mě příliš nenapadá, co přesně Vám o tomto produktu říci, protože dnešní recenze je spíše založena na zkoušení mé maminky a jejího popisu. Ale tak jelikož jsem to já, vyjádřím se alespoň k designu výrobku. Vzhled výrobku je jemný a takový decentní, přední etiketa je v nádechu růžové, což se mi líbí a nemám vlastně co vytknout. Musím ovšem pochválit a vyzdvihnout, že není olejíček uzavřený víčkem, ale prostě pevným uzávěrem, který jen "zaklapnete", protože když používám olejíček, celkem bojuji s uzávěry, kdy je sotva mastnýma rukama mohu chytit.


Samotný olejíček má žlutou barvičku a konzistence je spíše tekutější. Pokud porovnám s jinými oleji, mohu říci, že jsem viděla i hustší výrobky z této kategorie. Nemůžu si nějak pomoci, ale pro dnešek to ode mě bude již vše a těším se, až Vás opět uvítám u dalšího článku! Mějte se krásně a užijte si posunu času!


REZERVNÍ ČLÁNEK 1.

19. october 2015 at 14:40 | Calistka
REZERVNÍ ČLÁNEK 1.

Recenze ELEKTRONIKY

19. october 2015 at 14:38 | Calistka
Elektronika


Tento článek bývá pravidelně aktualizován.


Oblečení

19. october 2015 at 14:37 | Calistka
REZERVNÍ ČLÁNEK

Barevné pastely opět na scéně!

19. october 2015 at 14:36 | Calistka
Už jednou jste zde na blogu mohly vidět recenzi na barevné pastely na vlasy! Dnes mám pro Vás velmi podobnou recenzi, ale bavit se budeme o konkrétních 6 ks pastelech, které se vyberete samy podle toho jaké odstíny a barvičky máte nejraději! Pokud si chcete připomenout recenzi na pastely JOYOUS najdete ji ZDE.Mám hrozně ráda růžovou a tak není divu, že je to i jeden z odstínů, který mám na vlasech nejčastěji. V poslední době jsem se přiklonila i ke kombinacím barviček, mezi mou oblíbenou míchanou patří růžová a fialová, kořínky růžové a konečky už fialové! Že se Vám to zdá šílené? Ano, to možná opravdu je, ale mě to baví! A právě proto jsem se rozhodla vyzkoušet nové 6 kusové balení pastel z webu barevnekridy.cz. Domů mi tedy dorazil jeden balíček se dvěma malými krabičkami, v jedné byl mix kříd s názvem FLOWERPOWER a v té druhé nejoblíbenější kombinace barviček nazývající se ZOOLANDER.


Recenze na pastely už tady byla, ale když už jsme u toho tak pojďme si tak rychle říct jaké vlastně tyhle křídy na vlasy jsou. Já je mám velmi ráda, protože mi dovolují experimentovat a když to zrovna nevyjde, nemusím se trápit, že by mi na vlasech barva vydržela nějak šíleně dlouho. Jedinou nevýhodu a špatnou vlastnost, kterou mohu po hodně dlouhé používání říci je to, že pastely poměrně hodně vysušují a zamotávají vlasy. Nicméně mě osobně ani tento fakt většinou neodradí a skoro po každém umytí zkouším něco dalšího, ale většinou jsem věrná své barevné kombinaci do růžových či fialových barviček. Nicméně mám v plánu vyzkoušet i barevnou kombinaci červeno černé, na tu se opravdu velmi těším a jsem zvědavá, jak dopadne. Takže snad se v nejbližších dnech odhodlám!


Použití pastel je naprosto jednoduché. Stačí si jen vlasy umýt či navlhčit a pak jednoduše nanést pastelem barvičku a zafixovat teplem (nejčastěji asi žehličkou na vlasy). Já osobně si tedy barvu na vlasech nefixuji, protože si vlasy nechci žehlit a tak pouze fénuji, ale co nejméně. Barva mi většinou vydrží tak 2-3 umytí než je odstín úplně světloučký, kdybych fixovala teplem, pastely mi na vlasech vydrží určitě déle.


Cena 6 kusového balení je 199 Kč a vybírat můžete ZDE z opravdu širokého spektra nejrůznějších odstínů či si koupit třeba jen balení, kde najdete 6 stejně barevných pastel. Takže pokud Vás tato šílenost láká a bere stejně tak jako mě určitě navštivte webové stránky barevnekridy.cz a dejte mi vědět jaké odstíny či barvičky jste si vybraly!


Určitě mi také napište, co říkáte na tyto barevné výlevy? Líbí se Vám nebo jste naopak skeptické k těmto crazy vlasům? Já osobně je můžu a vždycky, když někoho s barevnými vlasy vidím (a já je zrovna v ten moment nemám ještě více barevné) tiše závidím. Mimochodem by mě také zajímal pohled Vás, které tento hit příliš nemusíte, zda se na tyto (většinou) slečny díváte jinak? Myslím to tak zda se Vám třeba zdají hloupoučké či až příliš praštěné nebo tak.

Recenze: Krém s amarantovým olejem pro velmi citlivou pleť

19. october 2015 at 12:39 | Calistka
Poslední recenzi, kterou jsem si pro Vás o výrobcích ze sady od Ryoru připravila, zveřejním právě dnes. Mnohé z Vás určitě ví, že půjde o recenzi krému. Tento krém mi přijde velmi obdobný krému, který jsem již recenzovala, ale kdybych je měla porovnat, upřímně mohu říci, že krém denní s amarantovým olejem a hedvábím mi vyhovuje asi více. pokud by Vás dnešní výrobek zaujal najdete jej na e-shopu parfums.cz konkrétně ZDE.Už v minulé recenzi jsem se zmínila, že mi ze začátku krém mastil pokožku. Vždy když jsem se ráno probudila, obličej jsem měla mastný a jinak tomu nebylo ani u tohoto krému. No možná trochu jiné to přeci jen bylo, protože pokožka mi přišla mastná ze začátku ještě více. Po pravidelném používání si má pleť na krém asi zvykla a mastit se přestala.

Design krému je laděn do podobné formy jako tělové mléko, které se v sadě nacházelo a i o tom jsem Vám řekla již své. Takže opět hodnocení vzhledu je velmi lehké. Obyčejný design není špatná volba, neurazí, ale ani nenadchne.Krém má pěknou vůni, ale opět druhý krém mi voní tak nějak lépe. Nicméně ani tady vůně vůbec neuráží ba je příjemná. Konzistence krému je středně hustá takže vůbec nemám co vytknout. Krém se krásně vstřebá a zanechá pokožku jemnou a vyživenou.Tak čtvrtá recenze je za námi a já si konečně mohu od výrobků RYOR tak trochu oddechnout, protože jsem je pro Vás testovala opravdu poměrně dlouho a docela pečlivě! Takže se mějte krásně a užívejte podzimu, mně milého času!

REZERVNÍ ČLÁNEK 2.

18. october 2015 at 14:31 | Calistka
REZERVNÍ ČLÁNEK 2.

Recenze: Tělové mléko s amarantovým olejem pro citlivou, normální až suchou pleť

12. october 2015 at 23:39 | Calistka
Už dvakrát jsem se s Vámi podělila o pocity z produktů značky RYOR. Před námi jsou ale ještě stále dva články čili dva produkty. A právě dnes je den, kdy se vrhneme na již třetí článek. Už jsme měli recenzi mýdla a krému, a abychom dnes zase neměli krém (ten nás tedy bude čekat příště) dáme si recenzi na tělové mléko této značky.


Upřímně musím říci, že z celé sady mě právě tělové mléko zaujalo asi nejméně. Není nejhorší, ale znovu bych si ho asi sama od sebe nekoupila. Mléko je opět určeno pro citlivou pokožku, kterou zanechává hydratovanou (ale znám mléka, která hydratují i lépe) a nijak ji nezatěžuje. Musím ovšem trošku vytknout konzistenci, která se mi zdá až příliš řídká, já osobně mám raději asi trošku hustší krémy.


Amarantový olej se mi velmi osvědčil a jeho vůni jsem si u všech výrobků prostě oblíbila, ale přiznám se, že zrovna u tělového mléka jsem trošku na pochybách, protože dle mého názoru voní tento výrobek více jako nějaké mýdlo či prostě výrobek do sprchy. Takže za mě, co se týče parfemace, tento produkt úplně plný počet bodů nezíská.

Design je opět laděn do bílé barvičky, ale tentokrát je už mi i vzhled méně příjemný než u předchozích dvou výrobků, které jsem recenzovala. Nicméně nemůžu říct, že by působil celkový design nějak zle, prostě takový průměr.


Páni… mám pocit, že ty recenze mívám v poslední době nějaké krátké, ale zároveň si také myslím, že jsem Vám vše důležité již o výrobku pověděla. Takže to ode mě bude pro dnešek vše a příště se opět těšte na recenzi krému pro citlivou pleť!Sada a hlavně tělové mléko, o kterém dnes byla řeč pochází z e-shopu parfums.cz, celou sadu najdete přímo ZDE.