Recenze: Dove sprchový gel s nutrium moisture

8. september 2015 at 23:56 | Calistka
To, že mám značku DOVE velmi ráda, jistě už víte. I dnes mám pro Vás recenzi na jeden produkt této známé značky. Na blogu jsem Vám už představila a zhodnotila tělové mléko, tělový krém, deodorant, ale co nám tu chybí, jsou ty jejich stále omílané sprchové gely. Věřím, že v dnešní recenzi se všechny asi úplně neshodneme, ale už nyní Vám prozradím, že dávám přednost spíše jiným gelům, než jsou právě ty od firmy Dove.


Klasické balení v bílém plastu, kterému na designu opravdu nemám, co vytknout. V jednoduchosti je krása a toto balení tuto věc akorát potvrzuje. Obal působí velmi něžně a jemně. Ostatně stejně tak jemně a šetrně by měl pečovat i sprchový gel o naší pokožku, jak ukazuje reklama, která je pravidelně pouštěná v televizi… ovšem tady se musím tak trochu zastavit, protože s jemností sprchového gelu úplně nemohu souhlasit. Mám trochu problematickou kůži a ne všechny tyhle přípravky mi v poslední době úplně vyhovují. Řekněte slečny, jakou máte pokožku po té, co se umyjete tímto gelem? Já musím bohužel zkonstatovat, že mám kůži takovou citlivou a ne příliš hydratovanou, jak jste na tom Vy?


Čich je prostě jedním z důležitých smyslů člověka a v oblasti drogérie je jistě velmi důležitý. Nebojte i já vybírám sprchové gely podle čichu. Tyhle od Dove mi velmi krásně voní, ale cítím tam hodně chemie což mi opravdu trošku vadí. Nicméně vůni jinak chválím až na to, že je očividně vynucena chemickými složkami.

Cena sprchových gelů se pohybuje kolem 80 Kč a zakoupit je můžete opět i na mém oblíbeném e-shopu parfums.cz, kde najdete i spoustu jiných věcí jako například parfémů. Mimochodem slečny nemáte nápad na nějaký dobrý a Vámi vyzkoušený parfém? Chtěla bych zase vyzkoušet něco nového, takže Vaše rady určitě uvítám.


Tuhle recenzi jsem se rozhodla napsat, protože jsem se v minulém článku zmínila, že tyto sprcháče mi příliš nesedí a několik z Vás na to reagovalo slovy, že naopak gely firmy Dove mají velmi rády. Jak se zdá tohle je prostě také velmi individuální věc. Určitě nezapomeňte připsat svůj názor!
 

1 person judged this article.

Comments

1 - monika - - monika - | Web | 9. september 2015 at 18:07 | React

...  sprcháče od dove si kupuje ségra, já používám to co se mi dostane pod ruku, ted zrovna mám sprcháč od dermacol - to je moje nová závislost :-)

2 Elis Elis | Web | 10. september 2015 at 12:25 | React

Značku Dove mám ráda, ale sprchový gel jsem ještě neměla...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement