Recenze: Kožená peněženka Dalaran z e-shopu JEJ.SK

7. august 2015 at 11:00 | Calistka
Krásný den mé milé čtenářky, jak si užíváte léta a hlavně těch teplých dnů? Já sama se válím venku u bazénu s knihami a dost často také odbíhám něco vyřizovat, jak se totiž zdá toto léto je hlavně o papírování, rekonstrukcích a prostě všelijakém vyřizování. Dnes jsem si s Vámi ovšem nepřišla povídat, ale pokusím se Vám zase napsat nějakou snad čitelnou recenzi. Tentokrát se bude jednat o poslední článek, který se týká zboží z e-shopu JEJ.SK. Dneska se zaměříme na peněženku, kterou jsem si v tomto internetovém obchodě vybrala.


Pokud jde o výběr peněženky tak jste u mě na správné adrese, mám tak trochu pocit, že jsem totiž jeden z velmi vybíravých lidí v tomto směru. Za celý život jsem měla snad jen jednu peněženku, která mi 100% vyhovovala a to mohu říct, že z toho velkého čísla, které označuje celkový počet tohoto zboží, co mám ve sbírce je to opravdu téměř neuvěřitelné. Na e-shopu JEJ.SK jsem strávila také opravdu dlouhou dobu výběrem, měla jsem hned několik favoritů a nakonec jsem se rozhodla objednat si koženou peněženku DALARAN a jak už mě tak trochu znáte jako vždy jsem si objednala růžovou verzi! Peněženka mi dorazila domů v bublinkové obálce a ochranném obalu z jemné látky. Takže doprava z tohoto e-shopu byla jako vždy 100% bez problémů.


Určitě Vás už zajímá, jak jsem s peněženkou spokojená. Musím říct, že chválím výrobek z kůže. Sice si kůži představuji jinak, ale materiál působí opravdu kvalitně a pevně. Jako trošku výtku musím ovšem říct fakt, že peněženku jsem první noc musela vyhodit z pokoje, protože relativně dost jde cítit a to mě trochu mrzí, protože i po třech týdnech se pach zmírnil jen o trochu. Jedná se prostě o takový ten typický pach kůže nebo toho materiálu, ale pořád je to snesitelnější než vůně Chiny (čínského zboží).

Já tento produkt vzhledově hodnotím jako naprosto perfektní, co se týká vzhledu, nemám ji co vytknout. Je naprosto perfektně propracovaná, přesně sešitá a nikde neuvidíte křivé švy či přečuhující nitě. Kůže má motiv s růžemi, které jsou do ní jako kdyby vtlačeny což také vypadá velmi zajímavě, protože se nejedná o klasický nudný potisk. Cvoček, který slouží k odepínání kapsičky na karty a průkazky mi také přijde kvalitní a pevný. Zip od kapsičky, která slouží pravděpodobně na bankovky, se nezadrhává a je naprosto bez problémů. Takže za kvalitu také dávám nejvyšší hodnocení.


A jdeme teď prozkoumat trošku vnitřek peněženky, protože právě v tom u mě vždy bývá nějaký zakopaný pes a vždy si tam najdu něco, co se mi příliš nelíbí nebo něco, co mi chybí či by se dalo udělat jinak. Začneme takovou tou rozepínací kapsičkou, kde jsou hlavně přihrádky na nejrůznější karty. Mám strašně moc slevových a věrnostních karet takže takové peněženky s velkým prostorem na různé průkazky opravdu můžu. V téhle kapsičce nemám téměř, co vytknout, ale opravdu bych tam někde uvítala místo na fotografie (takže první věc, kde se projevuje moje náročnost)! Zároveň tak trochu přemýšlím, zda je ta velká kapsička určena na bankovky nebo jen na nějaké větší průkazy? Kde se tedy dávají papírové penízky? Do kapsičky zabezpečené zipem nebo do téhle podlouhlé přihrádky? Závěru se asi nedopátrám a nejspíše je to na mě, kde si peníze v peněžence uložím, ale pokud bych je chtěla dát do kapsičky se zipem, která mi přijde bezpečnější, naskýtá se otázka, kde s drobnými mincemi? No bohužel pokud budu chtít mít papírové peníze zabezpečené v kapsičce se zipem, budu si muset druhou přihrádku nechat právě na drobné. Ty popisy a vysvětlování kapsiček mi vážně nejdou, takže Vás odkážu na fotky, podle kterých si určitě i Vy samy uděláte lepší představu.


Tak a jdeme k závěrečnému hodnocení. Dneska jsem to vzala v takových trošku delších odstavcích než je asi u mě obvyklé. Já sama mám velmi ráda tyhle velké peněženky, ale víte co je ještě lepší? Jako jediná peněženka, kterou jsem, kdy měla, vypadá právě tato i jako takové méně elegantní psaníčko. Když jsem si ji totiž vzala jednou jen tak do ruky a vyrazila do obchodu, zjistila jsem, že by jen málo kdo opravdu poznal (pokud se nepodívá z boku), že se jedná o obyčejnou peněženku. Působí natolik dobře, že bych si ji klidně sebou vzala na nějakou méně slavnostní akci (na ples to prostě vhodné nebude, ale na rodinnou oslavu k vhodnému outfitu bych to i zkusila). S cenou tohoto zboží Vás ovšem ale asi moc nepotěším. Na e-shopu JEJ.SK je totiž dostupná za 821 Kč což není zrovna málo, ale jelikož je jak e-shop tvrdí peněženka kožená (jestli se jedná o 100% pravou kůži neumím posoudit) a já potvrzuji její kvalitu a pevnost cena je nejspíše přiměřená. Blíže se podívat na tuto peněženku můžete ZDE.

Pro dnešek už budu končit, protože bych se ráda ještě na nějakou tu hodinku vydala osvěžit se ven k bazénu přečíst zase pár stránek nebo spíše možná pár knížek a pak hurá na brigádu! Ty prázdniny tak strašně utíkají, až to není možné… ale pryč od těchto starostí raději mi dejte do komentářů vědět, jak se Vám líbilo dnešní hodnocení a jaký máte dojem Vy samy z toho produktu. Líbí se Vám peněženka nebo Vás naopak nezaujala? V celém článku najdete ještě pár fotografií!


 

3 people judged this article.

Comments

1 Andy Andy | Web | 7. august 2015 at 11:51 | React

Tak tá je naozaj kásna JEJ majú super veci no trochu drahé pre mňa keďže musím šetriť peniaze na bábo, preto vždy tajne dúfam, že v ich súťažiach konečne aj ja vyhrám :D

2 Beatricia Beatricia | Web | 7. august 2015 at 11:56 | React

Ta krásná peněženka se  mi zaryla pod kůži, nemohu se vynadívat a plánuji nákup takové podobné, třeba v jiné barvě. Tak nám oběma přeji, aby peněženky byly vždycky pořádně "nadité". :-D

3 Lory Lory | Web | 7. august 2015 at 19:04 | React

Musím uznat, že vypadá doslova kouzelně, vidím ji sice jenom na fotce, ale tak či onak také nemám co vytknout. Já nejsem zas tak vybíravá, nějaký prostor na fotku nebo tak mě moc nezajímá, takže co se týče funkčnosti a kvality asi by to bylo dobré. Ale já bych asi přeci jen dala přednost jiné barvě.
Co se ale týče ceny... fuh, no to vskutku není málo.

4 cincina cincina | Web | 7. august 2015 at 20:34 | React

Peněženka je opravdu krásná, ale já bych si jí tedy koupila v jiné barvě:D Jinak mi ale přijde dost praktická:)

5 itiskatherine itiskatherine | Web | 8. august 2015 at 10:36 | React

Ta peněženka je naprosto nádherná. :O Jsem taky na takové ty větší, sama mám od LYDC, ale po tomhle článku se na tu stránku musím podívat. :D

6 Kia Kia | Web | 8. august 2015 at 13:35 | React

Tak ta je nádherná. Opravdu mě zaujala. Kdyby byla v béžové barvě, hned ji beru! :)

7 positive-attitudes positive-attitudes | Web | 8. august 2015 at 13:56 | React

<3 Och mé srdce plesááá, nádhernááá

8 - monika - - monika - | Web | 8. august 2015 at 15:26 | React

... mě se peněženka líbí strašně moc, to že tam není prostor na fotku mě vůbec nevadí, fotky v peněžence nenosím ... ale na mě je to moc peněz, nemůžu si ji dovolit :-(

9 steel32 & darthnellr steel32 & darthnellr | Web | 9. august 2015 at 14:01 | React

tak ta je fakt krásná! :O

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement