Recenze: Chilly Intima Delicate gel pro intimní hygienu s pumpičkou

25. august 2015 at 15:44 | Calistka
Minule jsem si pro Vás připravila recenzi intimního mýdla CHILLY. Zdá se, že se Vám celkem líbila a uvítaly jste ji a já už minule naznačovala, že na ní ještě navážeme. Uběhl opět týden a my jdeme na to. Dnes si dáme recenzi opět na intimní mýdlo značky CHILLY, ale zabývat se budeme delikátní verzí tohoto intimního přípravku. Minulý článek si můžete připomenout ZDE.


Přiznám se, že toto intimní mýdlo mám také doma pořízené už po několikáté. Za tu dobu, co jej používám, jsem vyzkoušela všechny tři druhy, které firma CHILLY poskytuje a opravdu musím říci, že mě ani jedno z mýdel nezklamalo. V obchodech nebo na e-shopu parfums.cz si můžete vybrat celkem ze tří druhů. Pokud máte rády chladivý pocit v intimních místech, rozhodně Vám mohu doporučit FRESH formuli (tedy tu zelenou), pokud holdujete dezinfekci a pořádnému pocitu čistoty rozhodně zkuste ANTIBAKTERIÁLNÍ verzi (ta má modrou barvičku) a pokud chcete jemnou a velmi šetrnou péči určitě vyzkoušejte DELIKÁTNÍ formuli (v barvě růžové).

Dneska budeme hodnotit formuli delikátní čili takovou jemnou. Mohu opravdu potvrdit, že je jemné a velmi příjemné. Hodí se především pro citlivou kůži, která potřebuje opravdu velmi šetrné zacházení, které ji dopřává toto mýdlo. Gel nevytváří chladivý pocit jako zbylé dvě verze, prostě jen umyje, zanechá pocit čistoty a tím jeho úlohy končí. Vždy když přejdu z formule FRESH či ANTIBAKTERILNÍ tak mi osvěžující pocit chybí, ale po čase si zvyknu i na tuto jemnou a velice šetrnou verzi. Popravdě nevím, co Vám o jeho vlastnostech či účinku ještě napsat, protože nemám zkušenosti s nějakými infekcemi či intimními problémy, nicméně si myslím, že toto mýdlo bude opravdu skvělým společníkem a možná i právě díky němu mě netrápí bazénové či letní problémy.


Tekutina má růžovou barvičku a velmi jemnou vůni, není zbytečně parfémované naopak má také pouze takovou dezinfekční vůni. Konzistence je opět tekutější. Je určitě více tekuté než mýdla, které běžně kupujeme na umytí rukou. Zdá se mi, že toto mýdlo také více pění, ale není to nijak přehnané. Za sebe mohu říci, že jsem si tento intimní gel oblíbila asi více než přípravky LACTACYD, které mi nepřišly ani zdaleka tak dobré. Musím také velmi pochválit klasický mýdlový dávkovač, ale opravdu velké plus u mě má mýdlo za ochranný kryt, který chrání pumpičku!


Mýdlo je klasicky k dostání v obchodech a drogériích. Cena tohoto přípravku se pohybuje okolo 100 Kč, což za mýdlo není málo, ale berme to tak, že jde o něco, co by prostě mělo být speciální a v určité kvalitně. Pokud chcete mýdlo prozkoumat blíže nebo tuto antibakteriální verzi nebudete moci sehnat, určitě se podívejte ZDE. Navíc mi do komentářů dejte vědět, jak jste s intimními přípravky na tom Vy. Používáte speciální intimní mýdla a jste s nimi spokojeny? Máte zkušenost přímo s gely od CHILLY? A pokud mi dáte zase vědět, jak se Vám dnešní recenze líbila, budu velmi ráda! Mějte se krásně krásky! :)
 

2 people judged this article.

Comments

1 Beatricia Beatricia | Web | 25. august 2015 at 17:48 | React

Já rozhodně volím tu verzi Delikátní, abych měla jistotu, že mýdlo nedráždí jemnou sliznici.
Zhostila jsi se této delikátní recenze na výbornou. :-)

2 C. C. | Web | 25. august 2015 at 17:52 | React

Parádní recenze,jinak já mám zkušenosti jen s tou zelenou :-D

3 Lena Lena | Web | 26. august 2015 at 15:48 | React

skvělá recenze, také znám jen tu zelenou :)

4 - monika - - monika - | Web | 27. august 2015 at 14:55 | React

... minulý víkend jsem byla nakupovat se ségrou a mamkou a stavovaly jsme se v drogerii teta a segra si koupila dvě zelené chilly,  byly v tam akci ... :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement