August 2015

Plnapenezenka.cz aneb jak získat peníze z nákupu na internetu zpět?!

26. august 2015 at 18:32 | Calistka
Dnešní článek nebude tak úplně recenzí, nazvala bych ho spíše doporučením. Tak jdeme na to. Už jste slyšeli o portálu plnapenezenka.cz? Že ne nebo jste tomu snad nevěřili? Prvně jsem k tomu byla velmi skeptická i já a nad registrací dlouho váhala, ale nakonec jsem se rozhodla, že za to nic nedám a přeci jen se zaregistruji. Dnes bych Vám ráda vyprávěla svou zkušenost s webem plnapenezenka.cz, kde lze získat zpět alespoň část peněz, které utratíte na nejrůznějších e-shopech.


Jako mé čtenářky nebo čtenáři jistě víte, že často a ráda nakupuji na e-shopu parfums.cz, kde jsem vybírala i tentokrát. Věděla jsem, že portál je propojen s plnou peněženkou, kde jsem se tedy rozhodla zaregistrovat a tzv. prokliknout na web s kosmetikou. Ihned při registraci mi vyskočilo okýnko, kde jsem jako takový uvítací dáreček dostala 50 Kč, pokud chcete tuto uvítací odměnu získat také, tak se zaregistrujte ZDE. Ale k věci asi bych měla vysvětlit, co tento portál dělá… pokud si nakoupíte za nějakou částku na e-shopu, který je s touto plnou peněženkou propojen můžete získat jisté % ze své útraty zpět. Na webu máte vždy napsáno, kolik % se Vám vrátí. Částku si potom můžete převést na svůj vlastní účet. Výhodou je, že nemusíte čekat, než nasbíráte například 500 Kč, než si částku můžete stáhnout na své konto, je úplně na Vás, kdy si peníze stáhnete.


A teď už přejděme k mé zkušenosti. Objednávala jsem z výše zmíněného e-shopu s kosmetikou a parfémy. Balíček mi dorazil do dvou dnů a já už po třech dnech viděla na e-shopu připsanou odměnu z nákupu! Na parfumsu jsem měla nákup asi za 450 Kč (přibližně) zpět do mojí plné peněženky se mi vrátilo asi 12,32 Kč, což není příliš, ale pokud nakupujete na internetu často tak se Vám s korunek jednou může vykouzlit opravdu velká částka. Každý e-shop má také svá určená %, která se vrací zpátky. Například e-shop parfums to má od 3 % až do 4,5 %.

E-shop na kterých lze nakoupit a získat takto penízky zpět je již celá řada, seznam všech těchto internetových obchodů naleznete ZDE. Můžete takto výhodně nakupovat třeba na tchibo.cz, astratex.cz či bonprix.cz, ale nejen to! Opravdu vybírat můžete z obchodů s kosmetikou, elektrem, oblečením, ale i smíšeným sortimentem či dokonce jídlem! No není to bezva?


Co jsem si objednala, pro Vás dnes není až tak podstatné, ale abyste neřekli, tak jsem Vám pořídila fotky a brzy se můžete těšit na recenze, ale než je sepíši, musím tyhle RYOROVSKÉ krasavce plně pořádně vyzkoušet, protože je vlastním poprvé, ale už teď můžu říci, že vypadají opravdu slibně a šikovně! Myslím, že RYOR bude mou novou oblíbenou značkou, ale asi bych neměla prozatím dělat závěry, takže se nechte překvapit a těšte se na recenze!To je ode mě asi pro dnešek vše. Doufám, že se Vám dnešní rada, jak získat zpět alespoň pár kaček z nákupů na internetu líbila a budu ráda, když mi dáte vědět, jestli už jste o webu plnapenezenka.cz slyšeli a jaký na tento web máte názor?! Vyzkoušíte tuto stránku a zaregistrujete se? Připomínám, že pouze za registraci získáte 50 Kč, které si lze převést na účet, pokud o ně máte zájem, registrujte se právě ZDE!

Recenze: Chilly Intima Delicate gel pro intimní hygienu s pumpičkou

25. august 2015 at 15:44 | Calistka
Minule jsem si pro Vás připravila recenzi intimního mýdla CHILLY. Zdá se, že se Vám celkem líbila a uvítaly jste ji a já už minule naznačovala, že na ní ještě navážeme. Uběhl opět týden a my jdeme na to. Dnes si dáme recenzi opět na intimní mýdlo značky CHILLY, ale zabývat se budeme delikátní verzí tohoto intimního přípravku. Minulý článek si můžete připomenout ZDE.


Přiznám se, že toto intimní mýdlo mám také doma pořízené už po několikáté. Za tu dobu, co jej používám, jsem vyzkoušela všechny tři druhy, které firma CHILLY poskytuje a opravdu musím říci, že mě ani jedno z mýdel nezklamalo. V obchodech nebo na e-shopu parfums.cz si můžete vybrat celkem ze tří druhů. Pokud máte rády chladivý pocit v intimních místech, rozhodně Vám mohu doporučit FRESH formuli (tedy tu zelenou), pokud holdujete dezinfekci a pořádnému pocitu čistoty rozhodně zkuste ANTIBAKTERIÁLNÍ verzi (ta má modrou barvičku) a pokud chcete jemnou a velmi šetrnou péči určitě vyzkoušejte DELIKÁTNÍ formuli (v barvě růžové).

Dneska budeme hodnotit formuli delikátní čili takovou jemnou. Mohu opravdu potvrdit, že je jemné a velmi příjemné. Hodí se především pro citlivou kůži, která potřebuje opravdu velmi šetrné zacházení, které ji dopřává toto mýdlo. Gel nevytváří chladivý pocit jako zbylé dvě verze, prostě jen umyje, zanechá pocit čistoty a tím jeho úlohy končí. Vždy když přejdu z formule FRESH či ANTIBAKTERILNÍ tak mi osvěžující pocit chybí, ale po čase si zvyknu i na tuto jemnou a velice šetrnou verzi. Popravdě nevím, co Vám o jeho vlastnostech či účinku ještě napsat, protože nemám zkušenosti s nějakými infekcemi či intimními problémy, nicméně si myslím, že toto mýdlo bude opravdu skvělým společníkem a možná i právě díky němu mě netrápí bazénové či letní problémy.


Tekutina má růžovou barvičku a velmi jemnou vůni, není zbytečně parfémované naopak má také pouze takovou dezinfekční vůni. Konzistence je opět tekutější. Je určitě více tekuté než mýdla, které běžně kupujeme na umytí rukou. Zdá se mi, že toto mýdlo také více pění, ale není to nijak přehnané. Za sebe mohu říci, že jsem si tento intimní gel oblíbila asi více než přípravky LACTACYD, které mi nepřišly ani zdaleka tak dobré. Musím také velmi pochválit klasický mýdlový dávkovač, ale opravdu velké plus u mě má mýdlo za ochranný kryt, který chrání pumpičku!


Mýdlo je klasicky k dostání v obchodech a drogériích. Cena tohoto přípravku se pohybuje okolo 100 Kč, což za mýdlo není málo, ale berme to tak, že jde o něco, co by prostě mělo být speciální a v určité kvalitně. Pokud chcete mýdlo prozkoumat blíže nebo tuto antibakteriální verzi nebudete moci sehnat, určitě se podívejte ZDE. Navíc mi do komentářů dejte vědět, jak jste s intimními přípravky na tom Vy. Používáte speciální intimní mýdla a jste s nimi spokojeny? Máte zkušenost přímo s gely od CHILLY? A pokud mi dáte zase vědět, jak se Vám dnešní recenze líbila, budu velmi ráda! Mějte se krásně krásky! :)

Recenze: Chilly Intima Antibacterial gel pro intimní hygienu s pumpičkou

17. august 2015 at 19:45 | Calistka
Dneska jsem si pro Vás připravila recenzi, která na blogu ještě nikdy nebyla. Pokud si dobře vzpomínám, ještě nikdy jsme se kromě žiletek nebavily o něčem intimnějším. Dnes to ovšem napravím a poskytnu Vám recenzi na intimní mýdlo CHILLY. Možná ho některé znáte a dokonce používáte. Každopádně doufám, že tuto recenzi alespoň trochu oceníte a nebudete se při ní příliš červenat. :P Nebojte, dělám si legraci, žádné pikantnosti nečekejte! :)


Přiznám se, že toto intimní mýdlo mám doma pořízené už po několikáté. Za tu dobu, co jej používám, jsem vyzkoušela všechny tři druhy, které firma CHILLY poskytuje a opravdu musím říci, že mě ani jedno z mýdel nezklamalo. V obchodech nebo na e-shopu parfums.cz si můžete vybrat celkem ze tří druhů. Pokud máte rády chladivý pocit v intimních místech, rozhodně Vám mohu doporučit FRESH formuli (tedy tu zelenou), pokud holdujete dezinfekci a pořádnému pocitu čistoty rozhodně zkuste ANTIBAKTERIÁLNÍ verzi (ta má modrou barvičku) a pokud chcete jemnou a velmi šetrnou péči určitě vyzkoušejte DELIKÁTNÍ formuli (v barvě růžové).


Dnes si budeme povídat o formuli antibakteriální, kterou jsem doma měla úplně poprvé, protože mi přijde, že v obchodech je k dostání jen málo kdy. Tato verze intimního mýdla mi přijde asi jako úplně ze všech tří nejlepší. Spojuje totiž jemnost a přitom svěžest, vlastně mi to přijde jako takový kombinace zbylých dvou verzí. Mýdlo zanechává chladivý pocit, ale opravdu jen velmi jemně a přitom je jemné. Jelikož se jedná o antibakteriální mýdlo, musím říct, že z něj mám opravdu moc dobrý pocit a jelikož mi už začíná pomalu docházet, určitě ho znovu někde vyhledám. Popravdě nevím, co Vám o jeho vlastnostech či účinku moc napsat, protože nemám zkušenosti s nějakými infekcemi či intimními problémy, nicméně si myslím, že toto mýdlo bude opravdu skvělým společníkem a možná i právě díky němu mě netrápí bazénové či letní problémy.


Jelikož se dnes bavíme o antibakteriální verzi, musím pochválit, jak mýdlo voní. Má čistě dezinfekční vůni, takže žádná přehnaná parfemace s vůní květin! Mýdlo má modrou barvu a je spíše tekutější konzistence. Je určitě více tekuté než mýdla, které běžně kupujeme na umytí rukou. Zdá se mi, že toto mýdlo také více pění, ale není to nijak přehnané.
Za sebe mohu říci, že jsem si tento intimní gel oblíbila asi více než přípravky LACTACYD, které mi nepřišly ani zdaleka tak dobré. Musím také velmi pochválit klasický mýdlový dávkovač, ale opravdu velké plus u mě má za ochranný kryt, který chrání pumpičku!


Mýdlo je klasicky k dostání v obchodech a drogériích. Cena tohoto přípravku se pohybuje okolo 100 Kč, což za mýdlo není málo, ale berme to tak, že jde o něco, co by prostě mělo být speciální a v určité kvalitně. Pokud chcete mýdlo prozkoumat blíže nebo tuto antibakteriální verzi nebudete moci sehnat, určitě se podívejte ZDE. Navíc mi do komentářů dejte vědět, jak jste s intimními přípravky na tom Vy. Používáte speciální intimní mýdla a jste s nimi spokojeny? Máte zkušenost přímo s gely od CHILLY? A pokud mi dáte zase vědět, jak se Vám dnešní recenze líbila, budu velmi ráda! Mějte se krásně krásky! :)

Recenze: Dove Go Fresh Revive deodorant ve spreji

10. august 2015 at 16:28 | Calistka
Taky míváte období, kdy doma máte plno kosmetiky a od jednoho druhu máte třeba tři výrobky? Mně se po Vánocích sešly asi 4 krémy na pleť a upřímně jsem se bála, že nemám žádnou šanci je spotřebovat, ale víte co? Je srpen a mě už zbyl jen jeden krém, který nepoužívám, protože mi absolutně nevyhovuje. Z čehož vyplývá, že si momentálně nemám čím namazat obličej, ale o tom jsem dnes vyprávět nechtěla, spíše jsem chtěla zmínit, jak mi najednou začalo všechno tak nějak docházet. Micelárka je pryč, odličovací mléko, obličejový krém, tělové mléko, dva sprcháče, pěna do koupele a peeling bude také každou chvilku v koši. Také to tak máte, že Vám všechna kosmetika dojde tak nějak ve stejnou dobu?

Svůj kecací odstaveček už mám dnes za sebou a teď se pojďme po dvou týdnech absence vrhnout na kosmetickou recenzi. A jelikož je léto a pořádná tepla jsou letos opravdu na denním pořádku, dáme si recenzi na antiperspirant od firmy Dove.


Přiznám se, že tento deodorant mám již po druhé, protože miluji jeho naprosto okouzlující vůni. Já osobně mám značku Dove v poslední době velmi ráda, jejich tělová mléka a krémy jsou naprosto perfektní, co mi zase tak moc nesedí, jsou sprchové gely, které mi přijdou strašně chemicky zatížené. Pochopitelně deodoranty od této firmy hodnotím zase kladně, jinak bych si tohoto růžovo bílého experta nepořídila už po druhé.


Antiperspirant má příjemný design, kterému nemám co vytknout. Je to asi taková běžná klasika, na kterou jsme všechny zvyklé. Zdůrazním ovšem jeden větší klad a to gumu na aplikátoru, to se mi líbí a vyzdvihuji to jako praktickou věc, protože se tímto stylem deodorant mnohem lépe aplikuje, například když máte mokré ruce a prsty Vám po plastu či jiné hmotě kloužou.


Vůni tohoto pomocníka při pocení jsem již tak trochu naťukla a mohu ještě více zdůraznit, že je naprosto skvělá. Dokonce si ho jednou půjčila kamarádka a natolik ji vůně pohltila, že si jej sama pořídila, takže pokud chcete opravdu něco krásně a přitom velmi jemně voňavého vyzkoušejte právě tento produkt. Parfemace také poměrně dlouho vydrží a musím velmi pochválit, že se aktivuje jen letmými pohyby.


Já sama jsem zastánce spíše klasických kuliček, protože deodoranty mě často štípou a dráždí. Poměrně klidné podpaží mám po tomhle Dove Go Fresh Revive deodorantu ve spreji. Takže pokud jste stejné citlivky, jako já mohu Vám ho doporučit. Deodorant má také 0% alkoholu, takže další plus, které mohu udělit.

Cena deodorantu je kolem 80 Kč. Na e-shopu parfums.cz ho můžete koupit nebo blíže prozkoumat ZDE. To by ode mě bylo pro dnešní den vše. Přeji Vám jen málo pocení v těchto teplých dnech, které si snad plnými doušky doufám užijete! Do komentářů mi určitě také dejte vědět, jak na Vás tento výrobek působí.

Recenze: Kožená peněženka Dalaran z e-shopu JEJ.SK

7. august 2015 at 11:00 | Calistka
Krásný den mé milé čtenářky, jak si užíváte léta a hlavně těch teplých dnů? Já sama se válím venku u bazénu s knihami a dost často také odbíhám něco vyřizovat, jak se totiž zdá toto léto je hlavně o papírování, rekonstrukcích a prostě všelijakém vyřizování. Dnes jsem si s Vámi ovšem nepřišla povídat, ale pokusím se Vám zase napsat nějakou snad čitelnou recenzi. Tentokrát se bude jednat o poslední článek, který se týká zboží z e-shopu JEJ.SK. Dneska se zaměříme na peněženku, kterou jsem si v tomto internetovém obchodě vybrala.


Pokud jde o výběr peněženky tak jste u mě na správné adrese, mám tak trochu pocit, že jsem totiž jeden z velmi vybíravých lidí v tomto směru. Za celý život jsem měla snad jen jednu peněženku, která mi 100% vyhovovala a to mohu říct, že z toho velkého čísla, které označuje celkový počet tohoto zboží, co mám ve sbírce je to opravdu téměř neuvěřitelné. Na e-shopu JEJ.SK jsem strávila také opravdu dlouhou dobu výběrem, měla jsem hned několik favoritů a nakonec jsem se rozhodla objednat si koženou peněženku DALARAN a jak už mě tak trochu znáte jako vždy jsem si objednala růžovou verzi! Peněženka mi dorazila domů v bublinkové obálce a ochranném obalu z jemné látky. Takže doprava z tohoto e-shopu byla jako vždy 100% bez problémů.


Určitě Vás už zajímá, jak jsem s peněženkou spokojená. Musím říct, že chválím výrobek z kůže. Sice si kůži představuji jinak, ale materiál působí opravdu kvalitně a pevně. Jako trošku výtku musím ovšem říct fakt, že peněženku jsem první noc musela vyhodit z pokoje, protože relativně dost jde cítit a to mě trochu mrzí, protože i po třech týdnech se pach zmírnil jen o trochu. Jedná se prostě o takový ten typický pach kůže nebo toho materiálu, ale pořád je to snesitelnější než vůně Chiny (čínského zboží).

Já tento produkt vzhledově hodnotím jako naprosto perfektní, co se týká vzhledu, nemám ji co vytknout. Je naprosto perfektně propracovaná, přesně sešitá a nikde neuvidíte křivé švy či přečuhující nitě. Kůže má motiv s růžemi, které jsou do ní jako kdyby vtlačeny což také vypadá velmi zajímavě, protože se nejedná o klasický nudný potisk. Cvoček, který slouží k odepínání kapsičky na karty a průkazky mi také přijde kvalitní a pevný. Zip od kapsičky, která slouží pravděpodobně na bankovky, se nezadrhává a je naprosto bez problémů. Takže za kvalitu také dávám nejvyšší hodnocení.


A jdeme teď prozkoumat trošku vnitřek peněženky, protože právě v tom u mě vždy bývá nějaký zakopaný pes a vždy si tam najdu něco, co se mi příliš nelíbí nebo něco, co mi chybí či by se dalo udělat jinak. Začneme takovou tou rozepínací kapsičkou, kde jsou hlavně přihrádky na nejrůznější karty. Mám strašně moc slevových a věrnostních karet takže takové peněženky s velkým prostorem na různé průkazky opravdu můžu. V téhle kapsičce nemám téměř, co vytknout, ale opravdu bych tam někde uvítala místo na fotografie (takže první věc, kde se projevuje moje náročnost)! Zároveň tak trochu přemýšlím, zda je ta velká kapsička určena na bankovky nebo jen na nějaké větší průkazy? Kde se tedy dávají papírové penízky? Do kapsičky zabezpečené zipem nebo do téhle podlouhlé přihrádky? Závěru se asi nedopátrám a nejspíše je to na mě, kde si peníze v peněžence uložím, ale pokud bych je chtěla dát do kapsičky se zipem, která mi přijde bezpečnější, naskýtá se otázka, kde s drobnými mincemi? No bohužel pokud budu chtít mít papírové peníze zabezpečené v kapsičce se zipem, budu si muset druhou přihrádku nechat právě na drobné. Ty popisy a vysvětlování kapsiček mi vážně nejdou, takže Vás odkážu na fotky, podle kterých si určitě i Vy samy uděláte lepší představu.


Tak a jdeme k závěrečnému hodnocení. Dneska jsem to vzala v takových trošku delších odstavcích než je asi u mě obvyklé. Já sama mám velmi ráda tyhle velké peněženky, ale víte co je ještě lepší? Jako jediná peněženka, kterou jsem, kdy měla, vypadá právě tato i jako takové méně elegantní psaníčko. Když jsem si ji totiž vzala jednou jen tak do ruky a vyrazila do obchodu, zjistila jsem, že by jen málo kdo opravdu poznal (pokud se nepodívá z boku), že se jedná o obyčejnou peněženku. Působí natolik dobře, že bych si ji klidně sebou vzala na nějakou méně slavnostní akci (na ples to prostě vhodné nebude, ale na rodinnou oslavu k vhodnému outfitu bych to i zkusila). S cenou tohoto zboží Vás ovšem ale asi moc nepotěším. Na e-shopu JEJ.SK je totiž dostupná za 821 Kč což není zrovna málo, ale jelikož je jak e-shop tvrdí peněženka kožená (jestli se jedná o 100% pravou kůži neumím posoudit) a já potvrzuji její kvalitu a pevnost cena je nejspíše přiměřená. Blíže se podívat na tuto peněženku můžete ZDE.

Pro dnešek už budu končit, protože bych se ráda ještě na nějakou tu hodinku vydala osvěžit se ven k bazénu přečíst zase pár stránek nebo spíše možná pár knížek a pak hurá na brigádu! Ty prázdniny tak strašně utíkají, až to není možné… ale pryč od těchto starostí raději mi dejte do komentářů vědět, jak se Vám líbilo dnešní hodnocení a jaký máte dojem Vy samy z toho produktu. Líbí se Vám peněženka nebo Vás naopak nezaujala? V celém článku najdete ještě pár fotografií!