Recenze: Oral B Precision Clean EB 20 náhradní hlavice pro zubní kartáček

2. may 2015 at 18:34 | Calistka
Krásný den mé milé čtenářky a krásný den i Vám mužům,
Jak jste si mohli všimnout blog šel v poslední době trošku stranou a já o tom bohužel vím a se smutkem to musím přiznat a omluvit se Vám za to, ale je toho teď trošku moc. Ale můžu Vám říci, že se spíše než tomuto blogu věnuji sobě samé a svému reálnému životu, nikoliv tomu virtuálnímu. Dnes jsem Vám ovšem nepřišla povídat o tom, co se u mě děje nebo jak se mám. Víte, o čem jiném bychom se tedy mohli bavit? Ano správně opět je čas na nějakou recenzi.

Jednou jsem Vám zde představovala elektrický zubní kartáček, který jsem si zakoupila na e-shopu parfums.cz a na článek se můžete podívat ZDE. Už od té doby uběhl nějaký čas a nastala chvíle udělat opět radost mým zoubkům a to náhradními hlavicemi. Pořídila jsem si tedy Oral B Precision Clean EB 20 sadu 4 kusů. Na sadu se můžete podívat ZDE, tato sada mě vyšla na 379 Kč.

Já osobně jsem s těmito hlavicemi velmi spokojená. Používám tuto násadku už nějakou dobu a nemůžu si stěžovat, dásně mi nekrvácí a zuby jsou opravdu velmi pečlivě umyté. Štětinky jsou odlišné velikosti a dostanou se i do těžko přístupných míst.


Já sama jsem asi rok nosila fixní rovnátka, teď už mám pouze takové ty vyndavací, které nosím jednou týdně. Jelikož se i rovnátka musí umýt, používám i na ně tuto násadku, krom toho, že se rychleji štětinky ničí se i rovnátka s touto hlavicí myjí dobře.

Co dále bych Vám mohla napsat o tomto produktu? Upřímně sama moc nevím, takže pokud by Vás napadly nějaké otázky, nezapomeňte se zeptat v komentářích! A já tedy tímto tuto kratinkou recenzi končím. Vám přeji krásný víkend a pokud máte nějaké volno navíc stejně jako já velmi si ho užijte!
 

2 people judged this article.

Comments

1 ellie's' - untrue.blog.cz ellie's' - untrue.blog.cz | Web | 2. may 2015 at 20:23 | React

Mě zubařka právě takový doporučila, protože se mi dělají kazy, ale jsem lenivá si ho koupit, ale je prý výbornej

2 - monika - - monika - | Web | 4. may 2015 at 18:20 | React

... elektrický kartáček nemám, ani neuvažuji o jeho koupi, já jsem staromodní :-D a děkuji :-)

3 - monika - - monika - | Web | 5. may 2015 at 17:00 | React

děkuji :-) já jsem na ty ,,zimní bannery,, zapomněla a nechtěla jsem čekat až do zimy, tak jsem je zveřejnila ted, neboj už nebudu strašit zimní grafikou :-D :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement