Recenze: Weleda Body Care olej proti celulitidě

31. march 2015 at 19:10 | Calistka
Nesprávná strava, málo pohybu a dokonce i špatný pitný režim to vše jsou detaily, díky kterým tě možná trápí celulitida. Spousta dívek se trápí právě tímto kosmetickým problém, ještě větší problém jsou ovšem známé a velice neoblíbené strie, které nás ženy občas velmi trápí a tíží. Ani mě osobně se tyto vady na kráse nevyhnuly. Více než celulitida mě ovšem trápí jizvičky na kůži - strie, které jsem již v pubertě získala díky výkyvům váhy.

Na celulitidu ovšem najdete také spoustu kosmetických přípravků, které by tuto potvůrku měly pomoci redukovat či ji odstranit nebo zabránit jejím vzniku, ale přiznejme si, že tak lehké to není a tyto produkty jsou většinou jen klamem. Dnes jsem si pro Vás připravila recenzi na jeden produkt, který by měl právě celulitidu redukovat a omezit. Sama od sebe bych do tohoto přípravku asi neinvestovala, ale díky e-shopu parfums.cz jsem ho měla možnost vyzkoušet. Na olej Weleda se můžete podívat ZDE. Já osobně musím také říct, že značku WELEDA jsem si za poslední měsíce velmi oblíbila.


Ale pojďme k samotné recenzi a popisu produktu. Tento olejíček je zabalený ve světle zelené papírové krabičce jeho design je skleněný a mě osobně se velmi líbí. Musím také podotknout, že opravdu nádherně voní! Z vůně jsem opravdu unešená a velmi jsem si ji oblíbila. Když maminka vešla pár krát do pokoje sama se zeptala "Co ti tady tak krásně voní?" a o produkt se začala zajímat i ona. Jelikož máme na tyto mastičky, oleje a preparáty proti celulitidě podobný skeptický názor rychle olej zase odložila. Konzistenci Vám snad ani popisovat nemusím, jedná se o olejíček a proto je jasné, že je hustší a budete z něj opravdu mastné. Samotná tekutina má zelenou barvičku.

Asi by Vás zajímal spíše účinek než vzhled… ale přiznám se Vám s velkým studem, že samotnou mě trápí spíše zmíněné strie než celulitida proto nemohu úplně 100% účinek tohoto oleje potvrdit. Nic méně mohu říci, že kůži zanechává příjemně hydratovanou a jemnou já jsem olejíček používala pravidelně každé ráno a večer a co se týká vstřebávání tak je to asi tak jako u každého olejíčku, vstřebává se poměrně pomalu! Tento olej slouží také jako prevence před vznikem pomerančové kůže a proto pokud se tohoto zabijáka obáváte, zkuste právě tento olejíček.

Za tento olejíček zaplatíte okolo 424 Kč a mě by dnes zajímalo, zda byste takovou částku do přípravku proti celulitidě investovaly? Určitě mi do komentářů také napište, jak s pomerančovou kůží a striemi bojujete Vy samy. Já už jsem dobojovala a to tak, že se snažím mít své tělo ráda takové jaké je, ale upřímně stále doufám, že se najde i nějaký milý protějšek, který to bude mít stejně a bude mě mít rád takovou, jaká jsem. Co jsem Vám tím chtěla říci? Mějte se rády, JSTE KRÁSNÉ!
 

4 people judged this article.

Comments

1 Beatricia Beatricia | Web | 31. march 2015 at 19:50 | React

To je výborně a hodnotně zpracovaná recenze. Já mám také náznaky celulitidy, ale naučila jsem se s tím žít a nic speciálního nepoužívám, jen masáže drsnou žínkou. Ujišťuji tě, že muži tento náš handicap neřeší, ani ho nevnímají. Uvidíš! :-)

2 Any :) Any :) | Web | 31. march 2015 at 20:41 | React

Já od značky Weleda používám hydratační tělové mléko, které skvěle plní to, co slibuje na obalu. A krásně voní. Naštěstí celulitidu nemám ( musím zaklepat ), takže zůstanu u svého hydratačního mléka. :D

3 ellie's' - untrue.blog.cz ellie's' - untrue.blog.cz | Web | 1. april 2015 at 18:34 | React

Tak to nevím jestli mám celulitidu, ale nějak se o to nezajímám :D a stejně nějak nevěřím těm krémům ani lékům :D a děkuji, že sleduješ moje články, právě dneska jsem u uveřejnila :P

4 - monika - - monika - | Web | 2. april 2015 at 22:09 | React

... od weledy jsem myslím nikdy nic neměla,celulitidu neřeším :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement