Recenze: LS Fashion kabelka LS00206 modrá z e-shopu stylakabelky.cz

9. february 2015 at 16:07 | Calistka
Již 2x jste si mohli přečíst o tom, jak jsem si objednávala kabelku z e-shopu stylakabelky.cz. Pamatujete? Pokud ne o to lépe, protože tento článek je tu právě z toho důvodu, že by Vám měl, připomenou zajímavé kabelky, které si můžete zakoupit na tomto obchodu.


Nejde ovšem jen o to připomenout si tento e-shop, ale připomeňte si hlavně článek "Na co si dát pozor při výběru kabelky". Musím říct, že modrou kabelku jsem nakonec darovala mamince, protože se jí velmi líbila a já jsem zase bohužel bez pořádné tašky!


A jak hodnotí maminka po čase tuto kabelku? "Je skvělá, drží tvar a má velice pevné uši, konečně se nemusím bát vzít si s práce domů velké a těžké bloky a papíry. Skvěle se nosí a krásně vypadá," říká. Možná se divíte, proč to sem píši, ale mnohokrát se mi stalo, že kabelka nevydržela ani týden nošení a ihned se jí zničily uši či se utrhl velký popruh. Pokud Vás kabelka zajímá blíže můžete se podívat ZDE.

Jak už jsem říkala kabelka je pro mě velice důležitá a jelikož nyní žádnou favoritku, kterou bych s oblibou nosila na rameni, nemám brzy a možná hodně brzy Vás potěším novým článkem, jak jsem objednávala a vybírala další kabelku.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Evelina Evelina | Web | 31. august 2017 at 13:45 | React

Nadcasovou kabelku najdu v oriflame katalogu. Www.kosmetika-registrace.cz

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement