Recenze: Zubní pasta Signal White Now Gold 1.

4. december 2014 at 20:12 | Calistka
"Novinka portfolia zubních past a současně jediná zubní pasta, která padne vaší kabelce. Bělicí zubní pasta bude patřit mezi nezbytnosti, které v ní nemohou scházet. Umístěte ji na čestné místo vedle rtěnky! Rozzáří váš úsměv ryzím zlatem z řady Signal White Now, protože obsahuje třikrát více bělících složek. Díky patentované formuli, která prokazatelně účinkuje již po jediném vyčištění zubů, vám dokážet rozzářit váš úsměv již po prvním vyčištění. Skutečně bílé zuby díky Signal White Now Gold." Tak takto zní nějaké úvodní slovo k této zubní pastě, ale dneska mu budu teda hodně, hodně, hodně odporovat! Pastu můžete zakoupit drogériiích a na e-shopu parfums.cz konkrétně ZDE.

Lež jako věž!!!

Nepatřím mezi ty, kteří by měli pořád krásně bílé zuby. Bohužel jsem z těch, kteří si zubní hygienu musí hlídat, aby jejich zoubky byly bílé jako perličky. Ovšem nenechávám si zuby bělit ani nic jiného používám pouze zubní pastu a kartáček! A tak jsem pro jednou zase zvolila luxusní pastu s cenou v nejvyšší kategorii, která se dá v drogérii koupit. A musím říct, že jsem tedy firmou Signal a jejich pastou opravdu zklamaná a není to poprvé! Pojďme ale být konkrétnější aneb více najdete v celém článku! :)
Opět jsem chtěla dělat plusy a mínusy, ale… začneme dneska mínusy a proč? Protože tato pasta nemá žádné plus, většinou dávám plus alespoň za design, balení atp. a musím říct, že design a balení zubní pasty není vůbec špatný, ale zklamala mě natolik, že ji opravdu nehodlám krom designu a krabičky, ve které je zabalena nic chválit.

Pojďme tedy na ty záporné stránky.
- Bělení a účinek - pastu jsem pečlivě používala, zuby si myla několikrát denně a pořádně, ale bělení se opravdu nějak nedostavilo! Takže pokud si chcete koupit pastu na bělení zubů, zvolte nějakou jinou tato je naprosto k ničemu!
- Barva zubní pasty - ač Vám to přijde nedůležité stejně jako mě je to vlastně podstatná věc! Pasta má modrou barvu což Vám při mytí vytvoří takový optický klam, zuby se Vám zdají žluté a potažené plakem aby se Vám po umytí zdály čistě bílé, je to sice chytrý leč hodně ubohý tah!
- Velikost - tato zubní pasta je obsahově menší než jiné a proto se tak skvěle podle výrobce hodí do kabelky. Prostě podle mě to akorát ošizují a žádná kabelka s tím nijak nesouvisí a akorát neví, jak ospravedlnit menší balení!
- Cena - nehorázně vysoká cena! Pasta je pro mě něco důležitějšího, ale nejsem ochotná do ni investovat všechny své finance, protože i levné pasty (překvapivě) umí velice dobře zuby vybělit. Tato pasta v drogérii stála kolem 80 Kč, přesnou cenu už nevím, ale vím, že se pohybovala kolem těch 70-90 Kč.

Závěrem
Na tuhle pastu jsem četla již více recenzí a prozatím mi ani jedna nepřišla nějak kladná. Za mě je to tedy propadák jak věž a už nikdy, nikdy více si tuto pastu nekoupím. A vůbec musím říct, že jakékoliv pasty od firmy Signal mě nijak nenadchly ba spíše naopak. Pokud máte zájem vyzkoušet levnou a poměrně slušně bělící zubní pastu dejte na firmu Odol! Já sama teď používám Vademecum a jsem maximálně spokojená, je to taky pasta s bělícím účinkem a myslím, že tu bych si klidně koupila znovu, ale ke značce Signal se zase dlouho nepřiblížím! A jak jste na tom s bělícími pastami Vy? Věříte v jejich účinek?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Neviditelná :) Neviditelná :) | Web | 6. december 2014 at 21:46 | React

Úžasný článek! :-)
Osobně s tebou názor sdílím, nevěřím bělícím pastám, je to jen prodejní tah, čímž se dotýkám toho, co jsi psala o ceně. Používám normální plevné pasty a pokud bych měla porovnávat, zdají se mi mnohem účinnější než ty drahé a "lepší".
Konečně někdo napsal článek na originální téma :-)  :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement