Recenze: Sea of spa Exfoliating Shower Gel Vanilla and Patchouli 1..

27. november 2014 at 19:07 | Calistka
Tak mi domů přišel balíček od značky Sea of SPA. Dneska začneme sprchovým gelem, který má 400 ml a dá se pořídit okolo 339 Kč. Zakoupené výrobky jsou z e-shopu morespa.cz a parfums.cz.


Dneska budou opět plusy a mínusy. Kladná a záporná stránka sice nebude tak obsáhlá jako vždy, protože co vše se dá zhodnotit u sprchového gelu? No odpovězme si upřímně, že většinu zajímá hlavně vůně a cena takže těch plusů a mínusů tolik zase nebude. Pokračování najdete v celém článku!
Začneme jako obvykle kladnou stránkou
+ Vůně - asi nejvíce zkoumaný faktor všech přípravků v kategorii gely. Tento velice krásně, něžně a hlavně jemně voní. Cítím hlavně Vanilku, která je mi v koupeli velice příjemná. Takže za mě má teda vůně velké plus!
+ Objem - 400 ml není málo, běžela jsem se do koupelny podívat, kolik ml mají ostatní sprchové gely, které používám, průměrně to bylo tedy 250 ml. Proto tomuto dávám plus i za to, že je ho více a tím pádem nám déle vydrží.
+ Výživa - gel o sobě tvrdí, že obsahuje unikátní minerály z Mrtvého moře čemuž i celkem věřím. Prostě dávám proto plus za výživu, macademiový či jojobový olej má dneska každý gel, už to chtělo nějaké minerály!
+ Abrasivní částečky - jelikož jsou v gelu peelingové částečky, tak jsem si ho prostě zamilovala! Mám hrozně ráda gely, kde je něco, co Vás masýruje. Bohužel částečky jsou opravdu jemné a malinké, ale je fajn, že tam vůbec jsou!
+ Ideál pro všechny typy pokožky - u gelu se teda moc neřeší, jestli máte pokožku suchou nebo mastnou. Ale gel zmiňuje, že je vhodný pro všechny druhy pokožky a tak dávám alespoň plus za zmínku.
+ Vhodné pro každodenní použití - k tomu asi není co dodat, mám ráda, když je to na výrobku napsáno a já mám jistotu, že výrobek mohu opravdu používat každý den! Proto dávám plus i za tuto zmínky.
+ Dávkování a design - většinou si zlomím ve sprše nehty, když mi nejde otevřít šampón nebo gel, ale tento má takové to příjemné otevírání na "cvoček" a proto dávám za sebe plus. Design je spíše obyčejný, ale nijak mi to nevadí, jsem ráda, že vidím na obsah gelu.


A jdeme na zápory a u tohoto produktu jich bude maličko, protože co můžeme vytýkat "sprcháčům", které nesmrdí? Možná tak cenu…
- Cena - přiznám se, že sama bych si tento gel určitě nedopřála, ale možná je to škoda, protože je opravdu příjemný a krásně voní. Jak už jsem ale zmínila, stojí okolo 339 Kč, což za sprchový gel opravdu není málo.

Závěrem
Krom tohoto jediného záporu jsem žádné jiné mínus nenašla. Hold je to dobrý, ale drahý gel. Celkem bych ho i dporučila, ale nevím, nevím zda ta cena přeci jen není až příliš silný faktor. pokud máte zájem se o výrobku dozvědět více určitě navštivte e-shop morespa.cz nebo parfums.cz. Pokud Vám ale nevadí dát do sprchování a Vaši péče trochu více peněz určitě jej vložte právě dotohoto gelu, protože lepší budete hledat hodně, hodně dlouho.

Co vy na to? Kolik jste obvykle ochotni investovat do sprchových gelů?

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Tess Tess | Web | 29. november 2014 at 19:23 | React

taky bych si takoév výrobky jen tak z fleku nekoupil, a za takovou cenu, ale někdy se překonám a musí se nechat že stojí za to :D

2 - monika - - monika - | Web | 30. november 2014 at 10:53 | React

miluju vanilku ... ale tolik peněz bych za to nedala a tu značku taky neznám ...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement