Recenze: Sea of spa Aromatic Massage Oil Jasmine

13. november 2014 at 18:48 | Calistka
Krom sprchového gelu mi domů také dorazil i masážní olejíček, který jsem si naprosto zamilovala! Dnes je mým úkolem Vám ho opět představit, ale hlavně podat upřímnou recenzi. Prozatím za sebou máme recenzi sprchového gelu ZDE a dneska se budeme zabývat tímto olejíčkem, a co nás čeká potom? Obličejový krém a maska… no a tam už možná budeme trochu přísnější a méně optimističtější. Tento olej můžete zakoupit v e-shopu morespa.cz nebo parfums.cz, konkrétně tento olejíček můžete i Vy prozkoumat ještě lépe ZDE nebo ZDE.


No a pokud si tedy chcete přečíst mé kladné a velice pozitivní hodnocení zamiřte do celého článku. :)


A jdeme rovnou na podrobnou recenzi!
+ Vůně - když jsem olej poprvé otevřela, dýchla na mě velice zvláštní vůně, každopádně po chvíli jsem si na ni zvykla. Včera do pokoje vešel tatínek a s hláškou, že tady něco hrozně krásně voní, mě velice potěšil, protože hned znám názor dalšího člověka, kterému olej voní. Je to taková klasická jasmínová vůně.
+ Hydratace - asi základním faktor, který jsem zkoumala nejvíce a musím říct, že jsem nadšená! Má suchá pokožka je velice krásně a příjemně hydratována i na druhý den.
+ Výživa - olejíček slibuje vyživenou a pružnou pokožku a já opravdu musím souhlasit! Pokožku mám jemnou, pružnou, hydratovanou a příjemnou na dotek. Takže opět velikánská pochvala!
+ Balení - zrovna jsem Vám fotila olejíček, když opět proběhl taťka a tentokrát jen pronesl "Co to máš za chlast?" což mě mírně rozesmálo, vysvětlila jsem mu, o co jde a on pronesl, že to má krásné balení. Já s tím také souhlasím, olej se nachází v průhledné skleněné lahvince s jednoduchou samolepkou, která je nalepena nakřivo… Ale to sklo mě prostě zaujalo!
+ Olupování a popraskání - mám takovou složitější pokožku a ne olejíčku je napsáno, že je vhodný pro kůži, která má sklon k loupání a praskání takže i pro tu mou! Jsem spokojená, a pokud trpíte nějakými kožními problémy možná byste mohly zkusit právě tento olejíček, přijde mi, že opravdu umí pomoct.
+ Minerální lástky z Mrtvého moře - i tento výrobek obsahuje minerály z mrtvého moře a asi právě proto je tak účinný a dobrý. Mrtvé moře je známo svými léčivými účinky především na kožní problémy a s tím si poradí i tento olejíček.A jdeme na zápornou stránku, která dnes bude trošku jiná a takový proslov na konec

Dneska Vám sem nebudu psát jednotlivé záporné body, protože by to vůbec nemělo cenu! Olejíček je vhodný pro ty, kteří jsou zvyklí a schopní chvíli vydržet s mastnou pokožkou. Já olejíčky příliš nepreferuji, ale jsem velice ráda, že jsem ho mohla vyzkoušet a určitě je to od teď věc, bez které se neobejdu, ale co jsem chtěla říct? Olej prostě nezvládne používat každý, protože jeho konzistence je o něco těžší a tak někomu může opravdu vadit. Co se týče cena tak ta je 349 Kč, ale myslím, že se do tohoto výrobků opravdu nemusíte bát investovat, stojí za to a plní to, co slibuje a pokud ještě navíc máte kožní problémy či ekzémy myslím, že by Vám s nimi mohl velice dobře pomoct. Já bych za sebe tento olejíček opravdu doporučila. Navíc jsem ho jednou vyzkoušela i na masáž a myslím, že se při jeho vůni a masáži člověk opravdu skvěle uvolní! Je to prostě masážní olej a tím se vysvětluje i to, že je hustší než ostatní běžné olejíčky, já jsem zvyklá třeba na ty od Saloos. Pokud Vás zaujal tento výrobek určitě se podívejte ZDE nebo mrkněte přímo do oficiálního e-shopu morespa.cz. kde najdete více informací o samotném výrobku a navíc si tam také olejíček můžete zakoupit.

Jak jste na tom s olejíčkama Vy? Používáte je rády nebo jsou na Vás až příliš mastné? Zaujal Vás tento výrobek a máte chuť ho vyzkoušet?

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 - monika - - monika - | Web | 14. november 2014 at 12:42 | React

...olejíčky nepoužívám, stojí i dost peněz ... ty musíš mít doma tuny kosmetiky ... :-D

2 - monika - - monika - | Web | 16. november 2014 at 10:37 | React

Ahoj,
vyhodnocení soutěže u mě na blogu:
http://monika-graphic.blog.cz/1411/vyhodnoceni-souteze-c-84

3 - monika - - monika - | Web | 18. november 2014 at 12:55 | React

DÍKY ... máš to tam, ale takovouhle reklamu dělám nerada, takže jenom že jsi to ty ...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement