Recenze: Gabriella Salvete STARS

6. november 2014 at 14:12 | Calistka
Zdravíčko x),
včera jedna recenze a dneska druhá a jelikož ta včerejší nebyla nijak kladná rozhodla jsem se dneska přidat recenzi více než kladnou. Pobavíme se totiž o lacích značky Gabriella Salvete STARS ENAMEL, které jsou také známé jako laky pískové. Laky najdete v drogériích nebo na e-shopu parfums.cz a to konkrétně ZDE.

A takto vypadají nalakované nehty, haty na moje "tlusťoučké" prstíky si strčte někam :*

Doma mám tři laky od této značky. Mým prvním úlovkem byl "Mistero grey 04", dalším byl "Lila 01" a do třetice můj nový "Azzurro 08". No nebudu Vám lhát, všichni tři jsou mé lásky, miláčci a zlatíčka! :) Tyto laky jsem si velmi oblíbila kvůli atypickému vzhledu a "drsnosti". Klasických laků máme v drogeriích na výběr hodně, ale laky pískové vyrábí tuším jen Recenze Gabriella Salvete a možná (tím si opravdu nejsem jistá a nerada bych kecala) Colorama, ale tato značka je prostě podle mě jedna z těch nejlepších.

A takto vypadají v lahvičkách.

Na výběr máte z několika různých barev a myslím, že si skutečně vybere každý. Světlé odstíny, ale i tmavé jsou k zakoupení již téměř ve všech klasických drogeriích. Já jsem zastáncem spíše takových těch odstínu, které se hodí ke všemu, takže sytě červená nebude asi nic pro mě, ale nahradila jsem ji právě lakem s označením "Lila 01". Jaké další laky jsou a pokračování recenze můžete najít v celém článku...
I tentokrát jsem na Vás myslela s videem, protože to vždy napomůže Vaši představě o daném produktu.

Ale dost už okrajových řečí a já raději budu "recenzovat". Tentokrát začnu body kladnými, protože jich je určitě mnohem více!

Body kladné
+ Barvy, sytost, lesk, krytí - myslím, že většina z nás nebo všichni vybíráme laky podle barvy. V momentě, kdy přijdeme do obchodu nás příliš nezajímá, jaký má daný lak štěteček, lahvičku... zajímá nás ale hlavně barva, lesk a sytost. Myslím, že tyto laky mají všechny body na velmi vysoké úrovni a hlavně laky velmi dobře kryjí. A tím velmi dobře myslím opravdu velmi, velmi dobře. Navíc pokud se mi nehty trochu zničí, není problém přelakování (myslím tak, že nehty nemusíte předem odlakovat).
+ Štěteček - domů doneseme nový lak a co nejdříve ho vyzkoušíme. Vyzkoušíme ho ovšem pouze jednou, protože zjistíme, že lak má špatný štěteček a špatně se s ním pracuje, ale to u těchto laků nehrozí. Skvělý štěteček a pohodlná manipulace je podle mě téměř 100%.
+ Výdrž - laky také velmi dlouho vydrží. Postupně sice ubývá "drsnosti", ale na vzhledu se vůbec nic nemění, jsou stále lesklé, třpytivé a dobře kryjí. Možná občas vydrží až moc, což je problém při odlakování, ale o tom až v záporných bodech...
+ Výživa a zpevnění - jsem lamač, třepič a loupač nehtů, ale musím říct, že tento lak mi nehty zpevní a přijdou mi celkem dobře vyživovány a pokud je výživa nehtů díky tomuto laku pouze mým dojmem tak můžu říct, že jim rozhodně lak neubližuje a nehty neničí.

A teď body záporné
- Odlakování - odlakovat nehty je trošku složitější, ale s dobrým odlakovačem a trochou trpělivosti je to za chvilku. Není to ale otázka 2 minut. Na oficiálních stránkách Gabriella Salvete se také objevil návod, jak nehty odlakovat a to pomocí alobalové metody, což se mi poměrně osvědčilo.
- Cena - laky se pohybuj v ceně okolo 70-90 Kč a přiznejme si, že je v obchodech asi 80% levnějších laků. Gabriella Salvete prostě patří mezi značky ve vyšší cenové kategorii, ale jelikož jsem s laky maximálně spokojená a používám téměř jen tyto cenu respektuji.

Závěrem
To byla opět vyčerpávající recenze, ale aspoň máte všechno info! :) No a co vlastně dodat? Laky si kupte a sami vyzkoušejte myslím, že pokud nebudete vyloženě nadšení jako já, nebudete ani zklamaní! :) Laky můžete zakoupit i na es-hopu parfums.cz.

Loučím se x)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 :* :* | Web | 12. november 2014 at 17:01 | React

Nedávno jsem je viděla v jedné drogerii a zaujali mě právě tou drsností, ale zarazila mě ta cena, ale jinak byla strašně pěkně. :-) Každopádně pěkná recenze, možná to přehodnotím a nějaký i přes tu cenu koupím, když jsou tak dobré. :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement