November 2014

Recenze: Sea of spa Exfoliating Shower Gel Vanilla and Patchouli 1..

27. november 2014 at 19:07 | Calistka
Tak mi domů přišel balíček od značky Sea of SPA. Dneska začneme sprchovým gelem, který má 400 ml a dá se pořídit okolo 339 Kč. Zakoupené výrobky jsou z e-shopu morespa.cz a parfums.cz.


Dneska budou opět plusy a mínusy. Kladná a záporná stránka sice nebude tak obsáhlá jako vždy, protože co vše se dá zhodnotit u sprchového gelu? No odpovězme si upřímně, že většinu zajímá hlavně vůně a cena takže těch plusů a mínusů tolik zase nebude. Pokračování najdete v celém článku!


Recenze: Sea of spa Bio Marine Delicate Eye Cream All skin types

20. november 2014 at 19:42 | Calistka
Už dvakrát jsem Vám představovala výrobky značky Sea of Spa z e-shopu morespa.cz nebo parfums.cz. Dvakrát jsem Vám přinesla pozitivní a velice kladné recenze. Tentokrát budeme ale poněkud přísnější a recenze zase tak kladná nebude. Dnes se mrkneme na jemný oční krém, který si v případě zájmu můžete zakoupit ZDE."Krém má jedinečné revitalizační účinky zejména pro citlivou a jemnou pleť kolem očí. Díky unikátnímu složení minerálů z Mrtvého moře, které jsou obohaceny o vybrané rostlinné esence a vitamíny, poskytuje dokonalou hydrataci citlivému očnímu okolí. Působí proti vzniku vrásek a stávající vrásky vyhlazuje. Vytváří hladkou linii pokožky a dodává viditelně mladší vzhled. Díky minerálům z Mrtvého moře krém pokožku celkově ozdravuje, vyživuje a udržuje její přirozenou vlhkost a vláčnost. Vhodný pro všechny typy pleti." Tak takto zní úvodní slůvko k danému produktu a celkem s ním vlastně souhlasím a to, že produkt bych si znovu nekoupila je čistě můj problém, protože jsem líná! A proč to se dozvíte v celém článku.


Recenze: Sea of spa Aromatic Massage Oil Jasmine

13. november 2014 at 18:48 | Calistka
Krom sprchového gelu mi domů také dorazil i masážní olejíček, který jsem si naprosto zamilovala! Dnes je mým úkolem Vám ho opět představit, ale hlavně podat upřímnou recenzi. Prozatím za sebou máme recenzi sprchového gelu ZDE a dneska se budeme zabývat tímto olejíčkem, a co nás čeká potom? Obličejový krém a maska… no a tam už možná budeme trochu přísnější a méně optimističtější. Tento olej můžete zakoupit v e-shopu morespa.cz nebo parfums.cz, konkrétně tento olejíček můžete i Vy prozkoumat ještě lépe ZDE nebo ZDE.


No a pokud si tedy chcete přečíst mé kladné a velice pozitivní hodnocení zamiřte do celého článku. :)

Recenze: Gabriella Salvete STARS

6. november 2014 at 14:12 | Calistka
Zdravíčko x),
včera jedna recenze a dneska druhá a jelikož ta včerejší nebyla nijak kladná rozhodla jsem se dneska přidat recenzi více než kladnou. Pobavíme se totiž o lacích značky Gabriella Salvete STARS ENAMEL, které jsou také známé jako laky pískové. Laky najdete v drogériích nebo na e-shopu parfums.cz a to konkrétně ZDE.

A takto vypadají nalakované nehty, haty na moje "tlusťoučké" prstíky si strčte někam :*

Doma mám tři laky od této značky. Mým prvním úlovkem byl "Mistero grey 04", dalším byl "Lila 01" a do třetice můj nový "Azzurro 08". No nebudu Vám lhát, všichni tři jsou mé lásky, miláčci a zlatíčka! :) Tyto laky jsem si velmi oblíbila kvůli atypickému vzhledu a "drsnosti". Klasických laků máme v drogeriích na výběr hodně, ale laky pískové vyrábí tuším jen Recenze Gabriella Salvete a možná (tím si opravdu nejsem jistá a nerada bych kecala) Colorama, ale tato značka je prostě podle mě jedna z těch nejlepších.

A takto vypadají v lahvičkách.

Na výběr máte z několika různých barev a myslím, že si skutečně vybere každý. Světlé odstíny, ale i tmavé jsou k zakoupení již téměř ve všech klasických drogeriích. Já jsem zastáncem spíše takových těch odstínu, které se hodí ke všemu, takže sytě červená nebude asi nic pro mě, ale nahradila jsem ji právě lakem s označením "Lila 01". Jaké další laky jsou a pokračování recenze můžete najít v celém článku...