Recenze: Zmatňující BB krém Eveline cosmetics světlá pleť

23. october 2014 at 16:30 | Calistka
"Matující BB krém Eveline Cosmetics BB Cream přinese vaší pleti 8 účinku najednou. Tento inovativní produkt je vyvinutý pro každodenní péči o mastnou a smíšenou pleť. Ultra lehké složení krému se dokonale mísí s kůží, neucpává póry a umožňuje pokožce dýchat." Takto zní popis výrobku z e-shopu http://www.mujmalybutik.cz/28-kosmetika, který se ke mně dostal a jak s ním souhlasím?

Opravdu velmi lehký BB Cream od značky Evelin mě celkem překvapil. Čekala jsem větší krytí a ucpanější póry, ale opak je pravdou krytí je trochu slabší a krém je opravdu spíše na sjednocení pleti, což mi ale vůbec nevadí, za to póry jsou naprosto dokonalé, nejsou vůbec ucpané a pokožka opravdu pod tímto BB Creamem dýchá.

Něžné, pěkné a decentní balení.

Více v celém článkuAle pojďme být konkrétnější a podívat se na nějaké ty plusy a mínusy. Aneb jdeme se zaměřit na vůni, krytí, ucpávání pórů, cenu a další faktory!

Začneme stránkou kladnou!
+ Vůně - nedočkavě jsem otevírala krém a zkoušela ho nanést na ruku a později na obličej, první co mě velice udivilo, byla konzistence a vůně! Konzistence je poněkud řidší (možná proto, že je teplo), ale vůně je naprosto úžasné a opravdu ji musím vyzdvihnout.
+ Póry - přesně tak, jak krém slibuje, póry neucpává a pokožka dýchá za mě tedy další velké plus!
+ Odstín - některé slečny mají problém sehnat světlé make-upy a BB Creamy. Tento krém má ovšem dokonale světlý odstín a myslím, že si nikdo nebude stěžovat, že mu odstín nevyhovuje. K dostání je také krém pro tmavší pleť.
+ Sjednocení - krém pleť dobře sjednotí a projasní, já jsem spokojená.
+ Pro mastnou a smíšenou pleť - pokud máte mastnější pleť může to být u těchto BB krémů problém, ale tento se s tím dokonale popral. Je určen pro mastnou a smíšenou pleť, takže je na maz a pot připraven! Za mě velké plus!
+ Cena - myslím, že cena v e-shopu parfums.cz 129 Kč je poměrně přijatelná a nepředražená. Krém ceně opravdu odpovídá.

U tohoto produktu je záporných faktorů opravdu jen málo.

A jdeme na stránku zápornou, ale nebojte na tomto produktu je záporů jen málo!
-Krytí - já říkám, že kdo chce pořádné krytí má si pořídit make-up a ne BB Cream. Pro nás, které na sebe ovšem nerady plácáme tyto přípravky, je ovšem právě toto skvělou volbou! Takže toto hodnotím opravdu jen jako velmi malé mínus.

Závěrem!
Nevím, jak Vy, ale já sama jsem zvyklá na takové ty hustší BB Creamy, tento je naopak řídší. Pro mě to bylo milé překvapení a velmi mi to vyhovuje, už bych se k těm hustým vracela nerada. Velkým překvapením opravdu byla i zmíněná vůně, mám velmi ráda voňavé věci, někdo naopak parfemaci odsuzuje, ale tento BB Cream vážně voní nádherně! Tento BB Cream je možno zakoupit ZDE.

Pokud tedy nevíte po čem sáhnout a jaký BB Cream si teď na léto nebo celkově koupit klidně bych Vám řekla, že právě tento Vás nezklame a budete spokojeny snad tak jako já. Nyní se Vás ptám, co vy a BB Creamy, preferujete je před Make-upem? :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 *Vanilla *Vanilla | Web | 24. october 2014 at 13:04 | React

dessignově vypadá hezky..neviděla jsem ho ještě ..:)

2 mymusic-18 mymusic-18 | Web | 26. october 2014 at 18:06 | React

Já jsem teda ještě BB krémům nepřišla úplně na chuť. Vyzkoušela jsem totiž jen 2 a to z drogerie a nevyhovovaly mi. Takže za mě stále makeup. Ale musím uznat, že tenhle vypadá dost dobře podle tvé recenze. Ale i tak bych si BB krém koupila spíše na léto a ne teď, když začíná podzim a zima. :-)

3 Neviditelná :) Neviditelná :) | Web | 6. december 2014 at 21:56 | React

BB krém jsem už delší dobu chtěla zkusit, ale nedůvěřovala jsem tomu. Podle toho, co tady píšeš, si ale není moc na co stěžovat, takže si mě popostrčila k jeho koupi. Děkuju :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement