October 2014

Recenze: Esprit Collection for Woman deodorant s rozprašovačem pro ženy

30. october 2014 at 14:45 | Calistka
Sháníte levnou a přitom krásnou vůni? Dnes pro Vás mám skvělou recenzi voňavky Esprit, co mě na ní tak okouzlilo a čím si mě naprosto získala, že bych si ji koupila znovu? No ničím jiným než dokonalou vůní, které nemůžu naprosto nic vytknout. Tuto voňavku si můžete zakoupit na e-shopu parfums.cz a to konkrétně přímo ZDE."Parfémy Esprit | Esprit - Americká značka Esprit byla založena v roce 1968 v San Francisku Susie Rusell a Douglasem Tompkinsem. V osmdesátých letech 20. století se stala módní ikonou a její oblíbenost přetrvává do současnosti. Esprit úspěšně obléká ženy, muže a děti i v dnešní době jde o jednu z velmi úspěšných firem ze světa módy díky kvalitě, rozumné ceně a eleganci. Kromě oblečení nabízí Esprit hodinky, šperky a parfémy. Módní kolekce i parfémy Esprit si oblíbila především mladá generace. Parfémy jsou smyslné a osobité, obsahují květinové i kořeněné esence a pánové si mohou vybrat i produkty z řady vod po holení."

Podorobné recenze se dočkáte v celém článku :)


Recenze: Zmatňující BB krém Eveline cosmetics světlá pleť

23. october 2014 at 16:30 | Calistka
"Matující BB krém Eveline Cosmetics BB Cream přinese vaší pleti 8 účinku najednou. Tento inovativní produkt je vyvinutý pro každodenní péči o mastnou a smíšenou pleť. Ultra lehké složení krému se dokonale mísí s kůží, neucpává póry a umožňuje pokožce dýchat." Takto zní popis výrobku z e-shopu http://www.mujmalybutik.cz/28-kosmetika, který se ke mně dostal a jak s ním souhlasím?

Opravdu velmi lehký BB Cream od značky Evelin mě celkem překvapil. Čekala jsem větší krytí a ucpanější póry, ale opak je pravdou krytí je trochu slabší a krém je opravdu spíše na sjednocení pleti, což mi ale vůbec nevadí, za to póry jsou naprosto dokonalé, nejsou vůbec ucpané a pokožka opravdu pod tímto BB Creamem dýchá.

Něžné, pěkné a decentní balení.

Více v celém článku

Recenze: Rimmel London 60 seconds

16. october 2014 at 18:23 | Calistka
Opět mám pro Vás zajímavou recenzi. Bude se jednat o laky a k zakoupení jsou na e-shopu parfums.cz a to konkrétně ZDE.


Jsem zastánce spíše přirozených odstínů a tyto mě přímo nadchly!

S maminkou jsme přemýšlely, jaké laky zvolíme a shodly jsme se, že hledáme momentálně něco jemného, něžného, decentního a přírodního. Nechtěly jsme žádné výrazné barvy, ale hledaly jsme přirozený, ale přesto viditelný lak! A musím říct, že naše požadavky, co se týče barvy, splnil skvěle!

Vybrala jsem si dva laky, které se mi líbily. První, po kterém jsem natáhla ruku, byl odstín 510 EUPHORIA a druhý 210 ETHEREAL. Precizní hodnocení laku najdete v celém článku!


Recenze: Garnier Mineral Invisi Calm antiperspirant ve spreji

10. october 2014 at 19:24 | Calistka
A co jsem si pro Vás připravila tentokrát? Není to opět nic jiného než recenze, ale dnes ji vezme trošku jinak. Bohužel mám zlomený prst a tak doufám, že mi mou chudší a ne tak podrobnou recenzi jako vždy dnes prominete. Dnešní věcičku můžete zakoupit opět na mém oblíbeném e-shopu parfums.cz a konkrétně ZDE najdete přímo informace o produktu.A čím se dneska budu zabývat? Tak mě napadlo, co taková jednoduchá recenze na antiperspirant Garnier Mineral Invisi Calm? Vyhovuje? Pokud ano tak jdeme na to! Co jsem o tom to spreji zjistila?