July 2014

Recenze: Trio classic paletka očních stínů

31. july 2014 at 12:46 | Calistka
"Vyzkoušejte zapečené oční stíny Trio od MeMeMe. Každá barevná variace je vytvořena na každodenní nošení. Kolekce Trio classic očních stínů od MeMeMeje inspirovaná nadčasovými barevnými variacemi. Tyto kombinace stínů vždy byly, jsou a budou módní." Takto zní popis výrobku z e-shopu artofvisage.cz, který se ke mně dostal a jak s ním souhlasím?

Vytvoř si i ty kouřové líčení pomocí těchto stínů Smokey Eyes.

Malinké balení stínů značky MeMeMe se třemi základními barvičkami. Ke mně se dostala verze "Smokey eyes" za což jsem ráda, protože toto je jedno z mála líčení, které se hodí téměř na každou příležitost. Nazvala bych to tedy takovou univerzální paletkou, kterou by doma měla mít každá slečna! Více najdete v celém článku...


Recenze: Schauma Silver Reflex aneb "stříbrný šampón"

7. july 2014 at 21:18 | Calistka
Zdravíčko, x)
dneska tady mám jednu recenzi, ale myslím, že ta potěší především blondýnky a jim podobné. :) Bude se jednat o recenzi na stříbrný šampón. V obchodě jsem vybírala barvu a rovnou přikoupila i šampón, recenzi na barvu jste si už mohli přečíst (ZDE) a pokud si vzpomínáte barva byla pro mě velkým zklamáním. Doufala jsem, že co neudělala barva dokončí tento snad zázračný šampón, ale jestli tomu tak opravdu bylo se dozvíte až dále...

Vzhled šampónu je prostě jednoduchá klasika.

Tento stříbrný šampón byl mým prvním, který jsem kdy vyzkoušela, ale upřímně z něho nejsem ani nadšená, ale ani zklamaná. Samotný modrý "extrakt" mě velmi zaujal. Pokud máte zájem se na něj mrknout i vy, pokračujte do celého článku.


Recenze: Schwarzkopf Color Mask 1010

2. july 2014 at 17:17 | Calistka
Zdravím Vás,
dokonce už tento týden po druhé a proč vlastně? :) Možná jste mě trošku vyhecovali a já Vám přináším alespoň recenzi na barvu na vlasy. Jak už je z názvu patrné dneska se budeme bavit o Schwarzkopf Color Mask. Tato barva mě celkem hodně zklamala a proč vlastně?

Barva má krásné balení a její cena se pohybuje okolo 150 Kč.

Barvičku jsem si koupila v drogérii Teta, kdy byla zrovna v akci za nějakých 80 Kč. Jelikož šlo o mé první barvení doma, koupila jsem si na své polodlouhé vlasy dvě balení. Mým odstínem byl asi vyvolený 1010 Světlý perleťově tmavý. Po otevření balení na mě koukaly tři věci (viditelné na obrázku).

Když otevřeme krabičku čekají nás dvě důležité věci na barvení (kelímek a bílá tuba), maska na závěr a přiložený návod, který je snad napsán tisíci jazyky (zbytečně, ztrácí to akorát na přehlednosti). V návodu jsou také přibaleny rukavice.

Společně s maminkou jsme tedy nakoukaly videa a šly jsme na věc! Jelikož se nabídla, že mi vlasy nabarví, byla jsem velmi ráda. Oficiální video této "profesionální" barvy Vám přidávám také sem do článku, jen s jiným odstínem. Video a pokračování recenze v celém článku...